Історія нашого успіху - це внесок кожного члена команди.

У 2021 році компанії Укртех-Інфо виповнюється 10 років! На честь річниці ми вирішили згадати найважливіші події нашої історії і поділитися з вами.

Укртех-Инфо исполняется 10 лет
Net

Незважаючи на те, що офіційно компанія Укртех-Інфо була зареєстрована в 2011 році, її історія почалася набагато раніше – в 2004. Саме в цьому році з’явилося перше рішення під брендом "Flawlessmlm" для багаторівневої компанії.

«Спочатку нашою метою було зробити багаторівневий маркетинг в країнах СНД прозорим бізнесом: виключити обмани, маніпуляції, недомовленості. Таким чином народилася назва для нашого першого бренду - "FlawlessMLM" - "бездоганний МЛМ", "- розповідає співзасновник компанії Іван Шаульський.

Иван Шаульский

Першою нашою розробкою було програмне забезпечення для складського обліку, яке встановлювалося на локальні комп'ютери. Таке ПЗ дозволило значно спростити, автоматизувати робочий процес для МЛМ компаній, а також виключити різні маніпуляції з продукцією на регіональних складах і проведенням фінансових операцій.

Завдяки нашій програмі кожен учасник: власник компанії, регіональні представники, дистриб'ютори, клієнт – могли отримати доступ до єдиної і неспотвореної інформації, що зробило відносини у мережевому бізнесі прозорими.

Далі необхідно було розвиватися, крокувати в ногу із часом і розробляти нові інноваційні інструменти. Тому в 2007 році ми почали запускати рішення в онлайні, а в 2011 – випустили першу версію власної CMS.

2011 рік став датою офіційного заснування компанії Укртех-Інфо та запуску нашого першого масштабного внутрішнього проекту – UTI.CMS. У той момент ми провели аналітику і відстежили модулі, які використовуються нашими клієнтами найбільш часто. Після цього – об'єднали їх в єдину систему управління сайтом і завдяки стандартизації змогли значно оптимізувати витрати на старт розробки.

Выступление Ивана Шаульского

У 2014 році на сході України почалася війна. Головний офіс компанії на той час знаходився в Маріуполі, що становило чималу загрозу для стабільної роботи. Тому керівництво прийняло рішення про відкриття ще одного офісу – у Миколаєві. Співробітникам була надана допомога з переїздом і житлом. Незважаючи на кризу, ми впоралися і продовжили виконувати обов'язки перед працівниками фірми і клієнтами!

У 2015 році компанією було прийнято новий вектор розвитку. На той момент у нас працювало близько 30 талановитих спеціалістів – менеджери проектів, розробники, тестувальники, бізнес-аналітики, дизайнери. Були поставлені цілі щодо масштабування компанії, і узгоджений план подальших дій.

Насамперед ми розділили всіх на невеликі команди – 5-7 чоловік. Це дозволило більш ефективно вести роботу над проектами, підвищити їх якість і відстежувати необхідні показники прибутку / витрат. Потім для кожного члена команди були складені посадові інструкції: співробітники отримали можливість прозоро побачити свої зони відповідальності. За кожним напрямком також був встановлений провідний фахівець, в обов'язки якого входило навчання новачків і поліпшення процесів відділу.

Поступово ми перетворювалися з невеликої Маріупольської команди ентузіастів в системну професійну компанію з розробки якісного софту для МЛМ бізнесу.

Конференция

У 2017 році в компанії Укртех-Інфо стартував новий напрямок – Quazom. Тоді ми прийняли рішення про розширення аудиторії наших клієнтів і почали випускати проекти не тільки для мережевих компаній. На сьогоднішній день Quazom розробили десятки сайтів і мобільних додатків для бізнесу, серед яких: онлайн школа для вивчення англійської мови, мобільний додаток для похвилинної оренди електросамокатів, рішення для управління тепловими насосами опалення.

Також в 2017 році відбувся випуск нової версії нашої внутрішньої платформи – Zendo 1.0.

«У 2017 році ми кардинально змінили вектор подальшого розвитку, – розповідає CTO Олександр Гончаров. – Раніше ми позиціонували себе як класична аутсорс компанія, яка займається розробкою софту під замовлення. Однак пізніше прийшло розуміння того, що весь наш досвід попередніх років можна об'єднати в один цілісний продукт і багаторазово продавати його з підтримкою і доробками. Так з'явилася Zendo 1.0».

Ми освіжили дизайн платформи, перейшли на нову версію мови програмування і налагодили систему постійних вдосконалень на підставі нашого великого комерційного досвіду.

Платформа Zendo 1.0 виявилася вкрай гарною і допомогла нам в переході на новий рівень. Саме з нею ми змогли вийти на запуск 50 нових рішень у рік, стартувати з першим проектом на 1 000 000 дистриб'юторів і отримати цінний досвід роботи з highload. Успіхи наших клієнтів щодня мотивували нас до того, щоб з кожним днем покращувати продукт і перевершувати очікування.

Александр

У середині 2020 року ми розпочали розробку абсолютно нової платформи – Zendo 2.0. Тепер наша мета – "Зробити платформу №1 у світі із запуску рішень для багаторівневого бізнесу. Стати стандартом платформи для мережевої компанії".

На старті розробки ми залучили команду провідних фахівців компанії, визначили актуальні та затребувані технології і з головою поринули у створення продукту. Після ряду проведених досліджень був обраний найбільш відповідний стек технологій: PHP, Laravel, PostgreSQL, MongoDB, React і React Native. Ключовими особливостями стали: швидкодія і активне впровадження доопрацювань, надійність і безпечність рішення, а також можливість створення сучасних мобільних додатків.

У Zendo 2.0 ми намагались врахувати весь досвід, який накопичили протягом 17 років роботи. На поточний момент більша частина нових проектів за напрямком Flawlessmlm заходить в розробку на новій версії платформи. Попереду стоять амбітні плани з розширення її функціональності і сфер застосування.

За час своєї роботи компанія Укртех-Інфо запустила сотні успішних МЛМ проектів і стала лідером в СНД з розробки програмних рішень для бізнесу, що працює у сфері Network marketing. У рамках компанії активно розвивається 4 внутрішніх проекту: FlawlessMLM, Quazom, Zendo.cloud і Рекрута.

Накопичилося чимало досягнень, якими приємно ділитися. Але найголовніше, без чого б не обійшлася жодна подія в житті нашої компанії, – це команда. Сьогодні в Укртех-Інфо працює понад 130 спеціалістів, включаючи віддалених співробітників з різних куточків України. Команда – це наша ключова перевага, завдяки якій ми активно зростаємо.

На лодке

Любі співробітники Укртех-Інфо, дякуємо, що розвиваєтесь разом із нами і створюєте унікальну історію спільного успіху! А якщо ви ще не з нами – терміново надсилайте своє резюме! Контакти вказані на сайті ;)

повернутися назад

Читати також

Charity Project
29 травня 2019

ukrtech.info відвідали «MRPL IT Conference»

Читати далі
Salary Image
8 червня 2019

Активний TeamBuilding співробітників миколаївського офісу ukrtech.info.

Читати далі
вниз